DNA aktiveerimine ja töö telomeeridega **** I osa | Edasijõudnutele mõeldud audiopraktika ja audioloeng|**** Meistritele.

44.44

Uus audioseminar,  mis algab audioloenguga ja jätkub intensiivse ja põhjaliku praktikaga.

Antud seminari puhul on tegemist materjalidega, mis keskendub DNA aktiveerimisele, kus keskendutakse ühele kindlale kromosoomide paarile ja tööle telomeeridega.

See praktika keskendub kõige olulisemale paarile – esimesele kromosoomide paarile, mis tuleks järjekorras esimesel kohal aktiveerida. Niisamuti selle kromosoomide paari telomeeride aktiveerimisele.

Peale soetamist saad praktika alla laadida enda arvutisse ja seda kasutada endale sobival ajal. Selgitava sissejuhatava loengu kuulamine toimub aga Vimeo.com keskkonnas.

Aitäh, et toetad oma ostuga meie kirjastuse väljaandeid.

 

Kirjeldus

Peale ostu soetamist saate te praktika enda heliseadmesse alla laadida. Soovitame helifaili alla laadida esmalt enda arvutisse ning siis seejärel enda telefoni.

Kui teil puudub telefoniga kuulamise võimalus läbi wordpressi allalaadimiskeskkonna, siis sama praktikat on võimalik teil kuulata ka läbi Vimeo keskkonna 3 kuu jooksul.  Selleks palun saatke peale ostu oma Vimeo keskkonna kasutajatunnus info@valguslapsed.com

Inimestel on tänapäeval väga erinevad rohke tarbimise harjumused välja kujunenud. 
Võtta 3 tundi aega, et sellele seminarile endale investeering teha – on väike kulu, et julgeda uurida oma elu suunda, julgeda vaadata oma elu eesmärke ja et leida vastutus ja julgus oma suure loomise käikude eest.🙏💭

Aitäh igale hingelisele, kes on valinud teadlikuks saamise tee ja toetanud meie väljaannete soetamisega meie tegemisi! Teie kujundategi uue inimliigi ühisteadvuse tõusu ja välja! 🙏💭