Manifesteerimismärkmik ja Raamat 2in1. Nahkkaantega ja PIN-koodiga.

35.50

Kõvakaaneline manifesteerimismärkmik-raamat. Nõuanded teadlikuks loomiseks.
Aitäh, et toetate meie väikese kirjastuse tegemisi otse meie e-poest soetades.

Tähelepanu! Tootevalikus on kolm sama sisuga väljaannet: kuldse servaga ja vikerkaare helgiga servaga kõvakaaneline märkmik-raamat ning luksuslik kunstnahast kaantega ja pin-koodiga lukustatav märkmik-raamat, millel on kuldne serv.

Autor: Adeline V. Amaryllis
ISBN 978-9949-7396-8-4
Serv: KULDNE serv
Lehekülgi: 296 lk, millest 112 lk on raamatu osa loomise tehnikatest ja 184 lk täidetav jooneline märkmiku osa.
Järjehoidjad: 2 järjehoidjat
Ilmumisaeg: November 2022.a.

Kirjeldus

MANIFESTEERIMISMÄRKMIK. Nõuanded teadlikuks loomiseks & kujundlike loomiste alused. 2022

NAHKKAANTEGA JA PIN-KOODIGA LUKUSTATAV LUKSUSLIK PIIRATUD VÄLJAANNE, ET SINU LOOMISED JA VISIOONID OLEKSID PRIVAATSELT SINU ENDA SILMADELE.

See märkmik-raamat  ei ole niisama tavaline märkmik. See märkmik on teadliku loova inimese igapäevane tööriist ja abivahend, et oma loovat jõudu kujundlikul viisil enda jaoks soovitud tulemuste ja eesmärkideni suunata.

Kas teadsid, kui oluline on harjutada enda eesmärkide ja soovide üleskirjutamist nii, et need Sinu alateadvuse jaoks kujundlikult fikseeritud oleksid?
Nii hakkab meie alateadvuse jõud üheskoos meie hingejõuga liigutama meid unistuste poole, et realiseerida väljasaadetud taotlused. Siit märkmikust saad Sa mitmeid vastuseid, rohket mõtteainet ja kasulikke nõuandeid, et Sinu kujund ei jääks hõljuma, vaid omaks tegelikku jõudu materialiseerumiseks.

Märkmik on jaotatud kahte ossa:
I pool märkmikust – 184 lk: joonelised lehed, kuhu hakkad fikseerima oma elu eesmärke, kõrgeimaid visioone, erinevate eluülesannetega seotud tulemeid ning jooksvaid soove ja taotluseid väga teadlikul viisil.

II pool märkmikust – 112 lk selgitav raamatu osa: selgitused teadlikust manifesteerimisest, enamlevinud vigadest, millest õppida ning nõuannetest efektiivsemaks energeetiliseks loomiseks nii, et soovitu ka Sinu füüsilises reaalsusesse päriselt manifesteeruks.

 • MIDA TÄHENDAB MANIFESTEERIMINE JA MANIFEST?
 • KUIDAS PUHTALT, TEADLIKULT JA SUUNATULT TAOTLEDA, ET SOOV EI JÄÄKS HÕLJUMA?
 • MIDA TÄHENDAB PEENENERGEETILINE KUJUND JA KUJUNDLIK VIGA?
 • KUIDAS VÄLTIDA KUJUNDLIKKE VIGU OMA LOOMISTES?
 • MIKS ON OSADEL INIMESTEL VÄGA TUGEVAD KUJUNDID JA TUGEV LOOMEJÕUD, TEISTEL
  LÄHEB AGA OLULISELT KAUEM AEGA, ET SOOVITU NENDENI REALISEERUKS?
 •  MIDA RÄÄGIVAD VÕIMETEGA UUE AJASTU LAPSED LOOMISEST JA KUJUNDITEST?
 • KELLEL ON LOOMUPÄRASELT KÕIGE TUGEVAMAD ENERGEETILISED KUJUNDID JA SÕNA JÕUD NING MIDA NENDE NÄITELT ÕPPIDA?
 • DUAALNE KÜLLUSTEADVUSE SAGEDUS VS JUMALIK KÜLLUSTEADVUSE SAGEDUS
 • MIDA TÄHENDAB PIIRITU JUMALIK KÜLLUSTEADVUS? 
 • INIMMÕTTE ENERGIA JA KUJUNDLIKU LOOMISVÕIME ARENDAMINE
 • ISIKLIKU ENERGEETILISE SÜNNIKANALI LOOMEENERGIA KASUTAMINE
 • KÜLLUSLIKU MÕTTEVIISI ALUSPLATVORMI ÜMBERKUJUNDAMINE
 • TAOTLUSTE TUGEVAIM TAOTLEMISE VIIS
 • REAALSUSENIHKE LÄBIVIIMINE OMA ELUS

See raamat nõuab veidi teadlikumat või edasijõudnud lugejat, kes tahab ise oma elu hallata.
See lugemine on neile, kes sisimas usuvad, et juhuseid ega niisama õnnemänge ei ole olemas, vaid kõik on teadlikult suunatud loomine ja ligitõmbamine oma ellu!
Iga aastakäigu kohta võiks üks oma sisseõnnistatud ja pühitsetud loomisemärkmik olla.

Selle trükise tootmisega ei ole kokku hoitud,sest ükski manifesteerimisele ja küllusele suunatud teave ei saa olla esitatud läbi kokkuhoiu või säästmisega seonduvate algprogrammidega. Kaanekujunduse elemendid on teadlikult tiibetipunane ja kuldne – need on kaks ülimat külluse värvispektri sagedust, mida oma elus võimalikult palju silmade ees näha võiks. Nii häälestad Sa end igakordselt küllusteadvuse lainele. Trükis on A5 formaadis, soliidses kõvakaanelises trükis, mängulise vikerkaare helgiga ja hõbedase servaga. Sinu parima kasutuse jaoks on sellel kaks järjehoidjat, et mugavalt oma lugemistel ja kirjutistel järge hoida.

Kaaneelemendid – aatomituum, lukk ja võti on teadlikud elemendid kaanekujundusel. Märgised kaane ääres on universaalne kosmiline keel, üks kõrgeima vibratsiooniga valguskeel. Kuld ja tiibeti punane on taotluslikult, et häälestada iga märkmiku kättevõtmiskorraga Sind küllusteadvuse lainele.

Raamatus on üllatuspeatükid. Väga eriline peatükk , kus on vestlus 6-aastase tüdrukuga, kes näeb inimeste ümber kujundeid ja räägib kujundite loomisest Vaimu jõu läbi.
Ning kõige lõpus on huvitav lugemine neile, kes on juba end vaimses valdkonnas teostanud mingil määral. Teie jaoks on lisatud eriline peatükk Puhta Loova Energia teadvuse mitmetest vastustest, mida ta näitab ja edasi annab teabena selle inimliigi külluse ja manifesteerimisega seotud küsimuste kohta.

Täname igaühte, kes oma ostuga meie väikese kirjastuse tegemisi toetab!