Näitan kõiki 2 tulemust

 • 09. KEHA TÄIELIK PUHASTUS, DETOKS, MÜRKAINETE VÄJUTAMINE JA ORGANITE PUHASTUS. 432 Hz. Alateadvuse Subliminaalid 60 min. Audiofail.

  7.99

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid. Nr 09.
  Teema: Keha täielik puhastumine, detoks, mürkainete väljutamine ja organite puhastus.
  Kestvus: 
  60 min.
  Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Audiofaili formaat: MP3
  Sobivus: Sobib kõigile, v.a. rasedatele. (Käivitab intensiivsed puhastused kehas).
  Sisu märksõnad: Kogu keha terviklik puhastumine, iga organi puhastamine eraldi, keha vabastamine raskemetallidest, keha vabastamine parasiitidest, keha vabastamine jääkainetest, kahjulikest mürkainetest, keha vabastamine rasketest mõttevormidest, rasketest energiatest, täieliku kehapuhastuse algatamine ja käivitamine, keha isepuhastumise aktiveerimine, keha isepuhastuse aktiveerumine järk-järgult, keha jaoks sobivas ajalises tempos ja keha jaoks pehmelt, kogu veresoonkonna puhastamine, vereplasma puhastumine, ajukudede ja elutähtsate organite puhastus.

  Selles subliminaalide helifailis on lausa üle 230 taotluse, mis annavad kehateadvusele korraldusi alustada järk-järgulist ning keha jaoks sobilikku kapitaalset puhastust süvatasandil, organite tasandil, rakutasandil, DNA tasandil.

  Tähelepanu! Taotlused ja programmeerimine on esitatud keha jaoks sobival viisil ja järk-järgulise detoksi eesmärgil, kuid vastavalt keha võimekusele protsessis osaleda, on keha tervenemiskriis siiski võimalik! See tähendab kaasuvaid nähtuseid, nagu: Suurenenud limaeritus, suurenenud roojamine, urineerimine, vedeliku tarbimise suurenenud vajadus ja isegi iiveldus on täiesti tavalised sümptomid keha isepuhastumise algatamisel. Need nähtused on ajutised ning mööduvad õige pea. Palun ära unustada tarvitada puhast vett tavapärasest rohkem, sest keha koed puhastuvad füüsiliselt ja energeetiliselt vee abil. Kõik, mis on kehasse akumuleerunud läbi aastate, otsib nüüd väljapääsu (loomulikul viisil) väljutatud saada.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle 100 erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

   

 • Infoloeng 2023. Vaatlus. Amaryllis.

  35.00

  Võimekas 2023, mis võimaldab luua mõjusaid kaugeleulatuvaid loomisi ning eriti kõrgetasandilisi loomisi!
  Loeng eriti avatud ja teadlikele kuulajatele, kes on väärtustanud teistsugust infot.

  Loengu sisu on pakkunud kuulajatele mõtteainet ja arutelu. Sinu konkreetsed küsimused, arutelud ja ettepanekud on oodatud siin lehel. Oleme avanud küsimustikuvormi täitmiseks.

  Märksõnad sisust:

  Maa energiad praegu 2023.
  Maa energiad ja mõjutused eelolevatel perioodidel
  Käesoleva aasta põhirõhk ja fookus
  Mida kindlasti vältida, et oleks vähem traagilisi tagajärgi
  Millele kindlasti fookus suunata
  Mis on sellel aastal eriti soositud ja õnnistatud?
  Miks on õnnistatud ja soositud?
  Millist teavet on vaja tuua inimestele?
  Mis on sel aastal eriti vajalik koostöö?
  Milliseid visioone on vaja luua?
  Mis on võõrad mõttealged ja kust need inimese ruumi saavad?
  Kõrgete pühade tasandite avatus ja selle mõju inimeste omavahelistele loomistele.
  Kõrgete Pühade Tasandite avatus ja selle mõju abielule ja pühade liitude sõlmimisele sel aastal.
  Kuhu suunata fookus isiklikus arengus.
  Enda isikliku arengu ja energia hoidmise olulisemad punktid.

  Loeng on kahetunnine ning on salvestatud stuudiosalvestisena MP3 failina kuulamiseks.
  Loeng on eelkõige neile, kes on väärtustanud teistmoodi, energeetilist ja spirituaalset laadi infot, mis on läbi viidud intuitiivse vaatluse tulemusena.