Väljavõte uuest Manifesteerimismärkmikust. Inimmõtte kujundite olemus.

“Inimese mõtteenergiate ja nende värvide mängu, teisisõnu – kujundite mängu, on huvitav jälgida, juhul, kui inimene kaunilt vormib ja loob. Mõni kujund võib jääda hõljuma samasse tasandisse, kus liiguvad inimesed, see tähendab – mõtteenergia on raske. Olen vaadelnud ja jälginud pikalt, et mõttepilved tekivad ka siis, kui inimene mõtleb, mitte ei räägi parasjagu. Näiteks, võitsin märgata kuskil loengus, et kui juhendaja vahepealsel ajal mõttepausi tegi, siis tema pea ümber moodustusid eri värvides dünaamilised energiakogumid isegi siis, kui ta keskendunult mõtles. Need kõik, mida ma nägin, olid mõttevormid, mõtteenergiad. Olen näinud, et osadel inimestel on need tugevamad, osadel inimestel aga nõrgemad, heledamad (umbes nagu udupildid). Kui inimene loob loomistehnika abil keskendunud taotluse abil ja saadab siis oma mõttevormi teele, siis on mõttekujund kohe eriti tugev ja lausa eristatava pildiga.

Ma olen jutustanud lastega, kes näevad täpselt neid samu mõttepilvi inimeste ümber ning suudavad eristada isegi pilte inimese pea kohal, vastavalt sellele, mida ta parasjagu mõtleb. Olen viibinud üritusel, kus kõneleja ette, kes parasjagu kõneles, ilmusid igakord lausa nii selged pildid õhku, justkui oleksid need olnud hologrammid. Ja see juhtus igakord tema puhul, kui ta rääkis. Nagu oleks mõni superarvuti neid kujundanud, joonistanud ja disaininud. (Ja ta ütleb, et ilma igasuguste psühhedeelsete ainetetea, ilma taimedeta, ilma igasuguste kristallideta, eeterlike õlideta, ilma toortoidul olemata, ilma erilist seisundit loomata, ilma peapeal seismata või kuu aega nälgimata).


Nõnda kirjutab Amaryllis uues Manifesteerimismärkmik-raamatus. Kui Sul on endalegi soov soetada see uus toode, siis loe selle kohta pikemalt siit:

Valguslapsed.com tiim soovib Teile, meie kallid jälgijad ja lugejad rahulikke ja kauneid, perekeskseid Jõule! 🙂

Similar Posts